Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Saturday, 15 December 2012

15 Aralık 2012


15.12.2012

Bu istasyondaki bütün ruhlardan sevgi dolu selamlarla, ben Matthew, yakın zamanda ABD'deki bir okulda meydana gelen silahlı saldırı hakkında konuşmak için geldim. Bunu tek korkunç bir olay olarak göz önünde bulundurmak bu saldırıda bulunmayı kabul eden herkesin -ölen küçük çocuklar ve yetişkinler, onların aileleri, bütün toplum- amacını kaçırması demektir.


Onların ruh seviyelerindeki anlaşmaları tüm insanoğlunun hayrı için saygı duyulan roller olarak burada bulunmaktı ve buna katılanlar Nirvanada anlaşmalarının başarılarından dolayı seviniyorlar. Katliamın en derin mesajı, şimdi kolektif bilincin içinde kök salmış ve insanoğlunun kalbiyle zihni artık öldürmelere, cinayetlere, ölüme alıştırılamaz, artık insanoğlu buna sabretmek istemiyor! Newton, Connecticut'taki şok ve büyük acı bu trajediden etkilenen herkes için dualarla içini döken dünyayı ve birleşmiş insanları sarstı.


Uzun yıllar boyunca şiddetin benzer açıklanamaz eylemlerinin nefreti, kolektif bilinçlerde artan kuvvetle dışa vurmaktaydı. Her yerdeki mantıksız öldürmeleri sonlandırma niyetini içine alan, güçlü bir olay -okulda o gençlere yapılan saldırı- kolektif istekleri pekiştirmek için gerekliydi. Ve dünyanızdaki herkesi etkileyen yüksek titreşimlerin yoğunluğu bütün önlenebilir ölümleri -uluslararası savaşlar, soykırımlar, "yasal" idamlar ve fakirleştirilmiş toplumlardaki açlık ve hastalık- içerecek şekilde genişliyor.

Sizin dünyadışı yardımcılarınız dünyadaki bütün ruhlara ışığı ışınlamak için izin almıştır ki bu, alıcı durumundakilerin bilincini ve ruhsal farkındalığını artırıyor ama onlar sizin arzuladığınız değiştirebilecek durumda olduğunuz durumlara karışmıyorlar. Siz adı zikredilen bu tür olayları içeren ölümleri durdurma yetenek ve arzusuna sahipsiniz. Ayrıca şimdi bunları yapacağınız kolektif niyet de var, siz cinayetlerin ve can alma ihtiyaçlarının bir sona geldiğini ve barış ve bereketin küresel çapta gerçekleştiğini göreceksiniz.

Biz ve bu evren boyunca bulunan bütün ışık varlıkları sadece Newton'da kalbi kırık olanları değil ayrıca Dünyada sevdiklerinin ölümlerinden dolayı büyük acı duyan herkesi rahatlamak için sevgi-ışık ekliyoruz.

Sevgi tüm dünyanızı iyileştirecek olan anahtardır.


PRGInstructions HERE
invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/